KONST / Litografier / Färglitografi 16338353
nr 1633 8353
Färglitografi
Denis Paul Noyer (1940), "Maxim´s". Signerad, numrerad 4/30, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 89x63 cm, yttermått inklusive ram: 102x75
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:09:46
300 kr
350 kr
400 kr